Aleea Mizil nr 6, etaj1, în spate la Lidl. 500m de la ieșirea metrou 1 decembrie. 250m stația de autobuz 627 (pentru Piața Unirii), N111 (autobuz de noapte) Garsoniera este mică, potrivită pentru o persoană. Patul este extensibil. Blocul are căldură și apă caldă, de rezervă este un calorifer electric. Aer condiționat, mașină de spălat cu uscător! , Smart TV, frigider, plită cu inducție, hotă, cuptor electric. Agenții imobiliari sunt bineveniți dar eu (proprietar) NU plătesc agenția. Dacă nu pot răspunde la telefon, vă rog să-mi scrieți și vă răspund imediat posibil. Toate cele bune tuturor!









