Închiriez garsoniera, fostă peșteră de burlac. Se afla la parterul unui bloc P+1 , construcție nouă, vecini tineri care nu bat in țeavă. Acces fácil la centrul vechi, 8 minute pana la metrou, pe jos, nu cu masina, 2 minute pana la tramvaiul 24 si linia 331. La 19 minute (tot pe jos) este piata 16 Februarie, un Obor fara marketing, ai parc cum ieși din bloc, iar La Tăticu ajungi in 12 minute, unde mănânci cei mai buni mici din București, făcut de legendarul Cocoșatu. *rog contact pe WhatsApp





