Proprietar vand apartament premium 2 camere in complexul One Lake District ( Faza 1), corp A03, etaj 8/11. Tavan barisol, traseu AC inclus dormitor. Pret total 165000 cu tva inclus se preda cesiunea in valoarea de 50.000euro iar diferenta de plata 115000 la finalizare, iulie 2026 Se poate achizitiona separat parcare la pretul dezvoltatorului. Termen de finalizare iulie 2026 Suprafata totala 82mp. Ap 64mp + 18 mp terasa Apartamentul se preda la cheie, AC Daikin, incalzire in pardoseala, fatada ventilata. Adresa: Strada Gherghiței 9, București Sunati pentru mai multe detalii !