Vand Garsoniera Sebastian,exact pe bulevard ! Anul constructiei 1980 ,etaj 9(nu este ultimul) Gradinita la 150m , parc de joaca vis a vis de bloc ,saloane de infrumusetare,farmacii,mega image,kaufland,etc..aveti tot ce trebuie langa bloc ! Statia de trambai se afla la 2 min de mers le jos,pana la Unirii faceti maxim 10 min ! Statia de masina 220 langa bloc,etc.. Pentru mai multe detalii ,va rog sa ma contactati ! Raspund si la mesaje pe olx ! Totul este nou in apartament ,refacut de la ZERO ,usa noua la intrare , din Stejar ,scara renovata,etc ! Aer conditionat nou ! Direct PROPRIETAR









