Apartament cu 3 camere, decomandat, 76 mp, situat în zona Poitiers-Frumoasa, aproape de Continental (Aumovio). Etaj 2 din 4, compartimentare practică: bucătărie separată, baie, balcon și debara. Dotat cu centrală termică pe gaz și ferestre termopan. Se vinde la același preț atât mobilat și utilat, cât și nemobilat. Preț: 114.900 euro (aprox. 1.510 euro/mp). Se acceptă plata cash sau prin credit. Disponibil imediat, fără termen de habitație. Pentru detalii și vizionări, vă stau la dispoziție.