Titlu anunț: Vând apartament 2 camere, 36 mp, situat pe Strada Oașului, Iris – Cluj-Napoca, bloc 2015, etaj intermediar, lift. Caracteristici principale: Open space living bucătărie, spațios și luminos Balcon generos cu acces din ambele camere Parcare subterană inclusă poate fi vândută și separat Centrală proprie și aer condiționat Bloc recent, întreținere excelentă, lift Apartamentul este utilat si locuibil imediat, opțional, mici renovari pentru personalizare Avantaje: Etaj intermediar – liniște și lumină naturală Amplasament bun, acces rapid la transport și facilități Ideal pentru cupluri tinere, investitori sau chirii Preț : Apartament: 124900€ Parcare: 15000 € Pachet complet 139900 € Tel contact 07******80