DIRECT PROPRIETAR. Va propunem spre vanzare 2 apartamente de 3 camere identice, situate la etajele 2 si 4 in zona Aviației-Băneasa, la câțiva pași de Parcul Herăstrău, Bebe Tei Biharia, Liceul Teoretic „Școala Mea” și „Grădinița Mea, Medicover. Metrou Aurel Vlaicu / Promenada Mall și Baneasa Mall - 10 minute cu masina. Situate într-un imobil nou, cu finisaje moderne și compartimentare excelentă, acest apartament de 3 camere îți oferă tot confortul de care ai nevoie. Priveliște unică, fără blocuri în față. Livingul, bucătăria si dormitoarele se bucură de o vedere complet deschisă spre o zonă verde, tăcută și cu orizont liber. Ideal pentru familii care își doresc un stil de viață urban, dar echilibrat. Este posibilă taxarea inversă pentru achiziție de către persoană juridică plătitoare de TVA. Localizare: Aviației-Băneasa – zonă liniștită, verde, excelent conectată la oraș Suprafață: 82 mp utili Compartimentare: decomandat , Confort 1, orientare Sud-Vest. - Living spațios cu acces pe balcon; - 2 dormitoare luminoase; - 2 băi mari, moderne, echipate; - Bucătărie închisă cu acces pe balcon. * Dotări Premium: - Centrală termică proprie - Încălzire în pardoseală - Parchet SPC – waterproof - Băi complet echipate, finisaje modern Parcare: loc parcare disponibil separat – 10.000 EUR plus TVA Preț: 2.250,00 EUR/mp plus TVA (184.500,00 EURO+TVA) – ideal pentru familie sau investiție. "Pentru mai multe detalii, cat și pentru stabilirea unei vizionari, suna acum la numărul de telefon Alexandru.