Ofer spre inchiriere garsoniera 22 mp, proaspat renovata ( A fost renovata baia, reconditionat parchetul ( in poza este prafuit doar ), schimbata instalatia electrica si proaspat zugravit tot apartamentul ). Se poate sa achizitionez eu o canapea extensibila si un birou daca nu se doreste sa se vina cu aceastea. Apartamentul este izolat termic cu geamuri termopan asa cum se poate vedea in poze, iar incalzirea se face prin sistemul de termoficare al blocului prin doua calorifere ce se vad in poze. Apa calda este data de catre boilerul instalat in baie. ( Acesta inclazeste exemplar ). Pentru prima luna se cere pe langa pretul unei luni chirie o garantie echivalenta cu pretul unei luni de chirie ( in prima luna se plătesc 500 euro, iar la momentul plecarii din apartament, daca totul este in regula, se primesc inapoi 250 euro). Pentru mai multe detalii va rog nu evitati sa ma contactati la numarul de telefon atasat. Nu doresc sa lucrez cu o agentie.







